NOVÉ! 3D Panorama geisskopf v zime


Podívejte se na náš nový 3D panorama v režimu celé obrazovky! Vybrat různé názory: Funpark Dämmerung, Talstation Nordhang, Gipfel Einödriegel, Terrasse Geisskopfhütte und Geisskopfhütte.
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

ocenení pro lyžarský areál geisskopf

vom Pátek, 14. říjen 2011

V rámci zkušebního projektu lyžarských areálu získal lyžarský areál Geisskopf v sezóne 2008/2009 a 2009/2010 ocenení v kategorii "TOP PRO ZACÁTECNÍKY". Více informací na www.skigebiete-test.de... V sezóne 2010/2011 obdržel lyžarský areál Geisskopf rovnež celou radu ocenení. Více informací na www.skiresort.de.

Geissleinpark

vom Pátek, 14. říjen 2011

Novinkou zimní sezóny 2010/ 2011 je Geissleinpark, nový lyžařský areál s rozlohou 20.000 m2 , 2 lyžařskými vleky pro začátečníky a 33 m dlouhými pojízdnými koberci.

Nové čtečky čipových karet

vom Pátek, 14. říjen 2011

Konec úmorného hledání karty po kapsách. Po nákupu si svoji Keycard schováte do bundy a u vleku Vám nové čtečky čipových karet automaticky otevřou, aniž byste museli mít kartu v ruce.

když hora volá!

der-berg-ruftNáš lyžarský areál má skutecne co nabídnout, a to jak zacátecníkum, tak i pokrocilým ci profesionálum. Máme zde 9 širokých, ruzne clenitých sjezdovek o celkové délce 8 km. Pro milovníky akce a vetšího vzrušení se nabízí Geisskopf-Snowpark, kde se mužete vyrádit na boulích apod. A k príjemnému odreagování pro všechny zacátecníky zde máme tzv. „Geissleinpark“. Instruktori lyžarských a snowboardových škol, které se na Geisskopfu nacházejí, vám budou velice rádi nápomocni, pricemž si zde mužete zapujcit i veškeré potrebné vybavení na lyže ci snowboarding. Pro všechny „fandy“ sánkování je tady úžasná, 2 km dlouhá sánkarská dráha, ke které se pohodlne dostanete sedackovou lanovkou. V hlavní sezóne - od stredy do soboty od 18:00 do 22:00 hodin si urcite nenecháte ujít bájecné nocní lyžování, a to hned na trech zdejších sjezdovkách. Všechny místní sjezdovky jsou denne udržovány a sedm z nich muže být umele zasnežováno pomocí snežných del. K dispozici je i 1000 bezplatných parkovacích míst. Zkrátka neprijdou ani bežkari: ceká tu na ne až 70 km upravovaných tras a bruslarských drah.
zum Seitenanfang