NOVÉ! 3D Panorama geisskopf v zime


Podívejte se na náš nový 3D panorama v režimu celé obrazovky! Vybrat různé názory: Funpark Dämmerung, Talstation Nordhang, Gipfel Einödriegel, Terrasse Geisskopfhütte und Geisskopfhütte.
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Geissleinpark

vom Pátek, 14. říjen 2011

Novinkou zimní sezóny 2010/ 2011 je Geissleinpark, nový lyžařský areál s rozlohou 20.000 m2 , 2 lyžařskými vleky pro začátečníky a 33 m dlouhými pojízdnými koberci.

ocenení pro lyžarský areál geisskopf

vom Pátek, 14. říjen 2011

V rámci zkušebního projektu lyžarských areálu získal lyžarský areál Geisskopf v sezóne 2008/2009 a 2009/2010 ocenení v kategorii "TOP PRO ZACÁTECNÍKY". Více informací na www.skigebiete-test.de... V sezóne 2010/2011 obdržel lyžarský areál Geisskopf rovnež celou radu ocenení. Více informací na www.skiresort.de.

Nové čtečky čipových karet

vom Pátek, 14. říjen 2011

Konec úmorného hledání karty po kapsách. Po nákupu si svoji Keycard schováte do bundy a u vleku Vám nové čtečky čipových karet automaticky otevřou, aniž byste museli mít kartu v ruce.

když hora volá!

der-berg-ruftNáš lyžarský areál má skutecne co nabídnout, a to jak zacátecníkum, tak i pokrocilým ci profesionálum. Máme zde 9 širokých, ruzne clenitých sjezdovek o celkové délce 8 km. Pro milovníky akce a vetšího vzrušení se nabízí Geisskopf-Snowpark, kde se mužete vyrádit na boulích apod. A k príjemnému odreagování pro všechny zacátecníky zde máme tzv. „Geissleinpark“. Instruktori lyžarských a snowboardových škol, které se na Geisskopfu nacházejí, vám budou velice rádi nápomocni, pricemž si zde mužete zapujcit i veškeré potrebné vybavení na lyže ci snowboarding. Pro všechny „fandy“ sánkování je tady úžasná, 2 km dlouhá sánkarská dráha, ke které se pohodlne dostanete sedackovou lanovkou. V hlavní sezóne - od stredy do soboty od 18:00 do 22:00 hodin si urcite nenecháte ujít bájecné nocní lyžování, a to hned na trech zdejších sjezdovkách. Všechny místní sjezdovky jsou denne udržovány a sedm z nich muže být umele zasnežováno pomocí snežných del. K dispozici je i 1000 bezplatných parkovacích míst. Zkrátka neprijdou ani bežkari: ceká tu na ne až 70 km upravovaných tras a bruslarských drah.
zum Seitenanfang