NOVÉ! 3D Panorama geisskopf v zime


Podívejte se na náš nový 3D panorama v režimu celé obrazovky! Vybrat různé názory: Funpark Dämmerung, Talstation Nordhang, Gipfel Einödriegel, Terrasse Geisskopfhütte und Geisskopfhütte.
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Nové čtečky čipových karet

vom Pátek, 14. říjen 2011

Konec úmorného hledání karty po kapsách. Po nákupu si svoji Keycard schováte do bundy a u vleku Vám nové čtečky čipových karet automaticky otevřou, aniž byste museli mít kartu v ruce.

Geissleinpark

vom Pátek, 14. říjen 2011

Novinkou zimní sezóny 2010/ 2011 je Geissleinpark, nový lyžařský areál s rozlohou 20.000 m2 , 2 lyžařskými vleky pro začátečníky a 33 m dlouhými pojízdnými koberci.

ocenení pro lyžarský areál geisskopf

vom Pátek, 14. říjen 2011

V rámci zkušebního projektu lyžarských areálu získal lyžarský areál Geisskopf v sezóne 2008/2009 a 2009/2010 ocenení v kategorii "TOP PRO ZACÁTECNÍKY". Více informací na www.skigebiete-test.de... V sezóne 2010/2011 obdržel lyžarský areál Geisskopf rovnež celou radu ocenení. Více informací na www.skiresort.de.

geisskopf v zime

der-geisskopf-im-winterAt už vyznáváte sjezdové lyžování, snowboarding, sánkování nebo dáváte prednost bežkám, v našem lyžarském stredisku zamereném na rodiny s detmi si na své prijde rozhodne každý.

Náš návrh jak strávit rodinný den v lyžarském areálu Geisskopf: Nejdríve lyžování nebo snowboarding, a pak zábava na saních... Máte chut na dlouhou zimní túru klidnou, malebnou prírodou, jež skýtá úchvatné výhledy do okolí, nebo se radeji necháte vyvézt lanovkou k bežecké trati „Höhenloipe“? Žádný problém. Všechny naše permanentky (napr. 1-6 hodinové ci celodenní nebo bodové) platí jak pro lyžare a snowboardisty, tak i sánkare.
zum Seitenanfang