NOVÉ! 3D Panorama geisskopf v zime


Podívejte se na náš nový 3D panorama v režimu celé obrazovky! Vybrat různé názory: Funpark Dämmerung, Talstation Nordhang, Gipfel Einödriegel, Terrasse Geisskopfhütte und Geisskopfhütte.
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

ocenení pro lyžarský areál geisskopf

vom Pátek, 14. říjen 2011

V rámci zkušebního projektu lyžarských areálu získal lyžarský areál Geisskopf v sezóne 2008/2009 a 2009/2010 ocenení v kategorii "TOP PRO ZACÁTECNÍKY". Více informací na www.skigebiete-test.de... V sezóne 2010/2011 obdržel lyžarský areál Geisskopf rovnež celou radu ocenení. Více informací na www.skiresort.de.

Nové čtečky čipových karet

vom Pátek, 14. říjen 2011

Konec úmorného hledání karty po kapsách. Po nákupu si svoji Keycard schováte do bundy a u vleku Vám nové čtečky čipových karet automaticky otevřou, aniž byste museli mít kartu v ruce.

Geissleinpark

vom Pátek, 14. říjen 2011

Novinkou zimní sezóny 2010/ 2011 je Geissleinpark, nový lyžařský areál s rozlohou 20.000 m2 , 2 lyžařskými vleky pro začátečníky a 33 m dlouhými pojízdnými koberci.

geisskopf v zime

der-geisskopf-im-winterAt už vyznáváte sjezdové lyžování, snowboarding, sánkování nebo dáváte prednost bežkám, v našem lyžarském stredisku zamereném na rodiny s detmi si na své prijde rozhodne každý.

Náš návrh jak strávit rodinný den v lyžarském areálu Geisskopf: Nejdríve lyžování nebo snowboarding, a pak zábava na saních... Máte chut na dlouhou zimní túru klidnou, malebnou prírodou, jež skýtá úchvatné výhledy do okolí, nebo se radeji necháte vyvézt lanovkou k bežecké trati „Höhenloipe“? Žádný problém. Všechny naše permanentky (napr. 1-6 hodinové ci celodenní nebo bodové) platí jak pro lyžare a snowboardisty, tak i sánkare.
zum Seitenanfang