náš lyžarský areál

Pri dobrých snehových podmínkách zacíná zimní sezóna 17. prosince a koncí predbežne 25. brezna. Vleky jsou v provozu denne od 8.30 hod. do 16.30 hod.


skigebiet pisten

sjezdovky

Devet širokých a ruzne clenitých sjezdovek pro zacátecníky a stredne a více pokrocilé  Pro snowboardisty a milovníky freestyleu je ideální místní funpark s ruznými prekážkami urcenými ke skvelé zábave. NOVINKA! Geißkopf-Snowpark (Funpark) byl rozšíren…a zve k návšteve do detského lyžarského areálu „Geissleinpark“ o rozloze 2 ha!


skigebiet skilift

provoz vleku

Jedna sedacková lanovka a pet vleku vás dopraví na start skvelé lyžarské zábavy (viz interaktivní panoramatická mapa). NOVINKA!!!  Detský areál „Geissleinpark“ se dvema lyžarskými vleky a pásem! Vlek je v provozu denne od 8.30 hod. do 16.30 hod. (Platnost uvedených dat si vždy radeji zkontrolujte aktuálne na internetu nebo na telefonu 0049 9920 485).


skigebiet beschneiung

Umelé zasnežování

U nás se nemusíte obávat nedostatku snehu! Jistotu stálé snehové pokrývky máte hned na sedmi z devíti našich sjezdovek! Pri teplotách nad - 2 ° C a v závislosti na vlhkosti vzduchu pro vás vždy vyrábíme vlastní umelý sníh.


skigebiet beschneiung

vecerní lyžování

Užijte si krásnou zimní krajinu trošku jinak, a to pri idylickém vecerním osvetlení! Na trech místních sjezdovkách - Geißkopf-Herren, Nordhang I  a Nordhang II – si mužete zalyžovat pri umelém osvetlení. Vleky Geißkopf  a Nordhang jsou vždy v provozu, platnost uvedených dat si však vždy radeji overte na internetu nebo na telefonu 0049 9920 485. Vecerní lyžování: streda - sobota od 18.00 hod. do 22.00 hod, poslední jízda ve 21.45 hodin.


skigebiet beschneiung

zimní bobová dráha

Vyzkoušejte jednu z nejdelších prírodních sánkarských drah v Nemecku. Zarucená zábava pro celou rodinu. Lanovkou se necháte vyvézt i se svými sanemi pohodlne až na start 2 km dlouhé sánkarské dráhy. Tato je v provozu denne od 8.30 hod. do 16.30 hodin, platnost uvedených dat si však vždy radeji overte na internetu nebo na telefonu 0049 9920 485. Sánky si samozrejme mužete zapujcit i prímo u nás. Stací se informovat na centrální pokladne. Berte prosím na vedomí, že vaše sáne musí splnovat bezpecnostní normy. Sáne vlastní výroby nebo nafukovací sáne atd. z bezpecnostních duvodu neprepravujeme!


skigebiet beschneiung

údržba sjezdovek

Svahy a zimní sánkarská dráha jsou upravovány denne, a to v noci horskými rolbami znacky Kässbohrer. Mejte prosím na zreteli, že z bezpecnostních duvodu muže výjimecne dojít k úpravám na sjezdovkách i behem dne.


skigebiet snowpark geisskopf

geisskopf - snowpark

Ve spolupráci se školou snowboardingu EPOXY a Snowbay byl u nás vybudován Geisskopf snowpark. Vaše nezbytná zábava je tak zarucena ruzne koncipovanými prekážkami. Na své si zde prijde skutecne každý – zacátecníci, ale i neohrožení profesionálové.O zajištení stálé kvality se starají hned dva místní shaperi.skigebiet geisleinpark

Geissleinpark

Tento lyžarský areál o velikosti 2 ha je ideální pro zacátecníky nebo pro lyžarské ci snowboardingové kurzy, nebot má pouze 9-11% sklon. Terén oddelený potokem byl propojen dvema mosty. Nahoru se dostanete bud po jezdícím pásu nebo jedním ze dvou detských vleku.V následujících letech dojde ješte k instalaci druhého pásu a k vybudování príjemné ohrívárny s toaletami.


skigebiet beschneiung

stravování a ubytování

Malebné chaty s útulnými hospudkami a typickou pohostinností. Informace o možnostech ubytování a okolních restauracích získáte v Turistickém informacním stredisku Bischofsmais: 

Telefon: +49 (0) 9920 940 444
Telefax: +49 (0) 9920 940 440
E-Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Internet: www.bischofsmais.com
zum Seitenanfang