Potraviny a apres-ski

Pravý lyžar ví, že k úspešnému zakoncení celodenního lyžování patrí porádná apres-ski party. K tomu má náš areál samozrejme ty nejlepší predpoklady! V našich trech „snežných barech“ nemá špatná nálada žádnou šanci, konec koncu skvelá zábava je zde proste zarucena.


Geißkopfhütte

chata geisskopfhütte

Tady si urcite dobre pochutnáte. Krome jiného se zde mužete posilnit výborným pivem Irlbacher Bier. Nabídka skvelého jídla zarucena. Veliký duraz klademe na služby zákazníkum a na kvalitu. Chata Geisskopfhütte se nachází v nadmorské výšce 1097 m a skýtá úchvatné výhledy na okolní hory Bavorského lesa. Nejsnáze se sem dostanete sedackovou lanovkou, paralelne i vlekem nebo lesem po bežkarské trase a zimní turistické stezce.

Telefon: 0049 (0)9920/336


Forstgasthof

chata forstgasthof

Tato „lesovna“ je výchozím bodem i cílem rozsáhlých túr a MTB-tras na Geisskopfu. At už sem zavítáte sami, ve dvou ci ve vetší skupine, ve zdejší restauraci o vás bude vždy skvele postaráno. Není nic lepšího, než si po vysilující túre doprát nejakou chutnou svacinku. Vychutnejte si typickou bavorskou pohostinnost a hlavne skvelé pivo a výborné preclíky – a to prímo uprostred lesu!.

Telefon: 0049 (0)9920/245


Der Forsthauslift-Kiosk

Der Forsthauslift-Kiosk

Der perfekte Zwischenstopp - Unsere Schneebar direkt am Forsthauslift! Wenn Sie mal eine kleine, gemütliche Pause einlegen wollen, die auch gerne etwas länger dauern darf. Hier können Sie super quatschen und sich das Bier oder einen leckeren Jagertee schmecken lassen. Ihre Füße freuen sich bestimmt über eine kurze Erholung!


Cox

Apres-Ski bar Cox

V apres-ski baru Cox v dolní stanici sjezdovky Nordhang si urcite doprejte krátkou pauzu a ochutnejte nekterý z výborných drinku ci teplých nápoju. Nabízí se odtud také skvelý výhled na naše „zimní eldorádo“.


Landshuter Haus

Landshuter Haus

V léte i v zime ideální a oblíbený cíl pro všechny turisty, bežkare ci pouhé „procházkáre“. K chate Landshuter Haus, která se nachází 1018 m n.m., vede hned nekolik ruzných tras.

Telefon: 0049 (0)9920/255


Geißkopf Pavillon

Geißkopf Pavillon

Náš pavilon vedle centrální kasy a parkovište je první volbou pro všechny milovníky porádných parties! A protože venku bývá zima, tady se skutecne skvele rozehrejete! S dobrou náladou, skvelými hity a výbornými drinky vám urcite zima nebude. Smích, jídlo a pití co hrdlo rácí, tady nuda rozhodne nemá šanci!
zum Seitenanfang